ALAJAJI GROUP TURKEY

hakkımızda

Alajaji Şirketler Grubunun İzlediği Misyon Nedir?
Kaliteli ve tecrübeli çalışma arkadaşlarımızla müşterilerimizin isteklerine zamanında ve doğru cevaplar vermek, ürünler üretmek, her iki coğrafyaya hizmet etmek.

34.

Al Ajaji Group Hakkında
al-ajaji-group-turkey-istanbul-residance-rezidans

Alajaji Group Nedir?

Al Ajaji Group 20 yılı aşkın süredir Suudi Arabistan coğrafyasında emlak sektöründe faaliyet göstermektedir. 4 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren firmamız, Karadeniz bölgesinin Arabistan vatandaşları tarafından tercih edilme sebeplerinin oluşmasında ciddi katkıda bulunmuştur.
2014 yılından bu yana artarak devam ettirdiğimiz trabzona olan uçak seferlerimiz, bölgenin turizm ve inşaat alanındaki kalkınmasına önemli destek sağlamaktadır. Al Ajaji Group, Asıl iş kolu olan emlak sektöründe çalışmalarına ve üretimlerine Türkiye’de ve genellikle karadeniz bölgesinde devam etmektedir. Ürettiğimiz Avm, Otel, Rezidans, Turizm köyleri projelerimizi direk Arap coğrafyası hedefleyip, yabancı yatırımı Türkiye’ye çekmeye ve makro ekonomiye destek olmaktadır.
Grup vizyonumuzda anlaşılacağı üzere 10 yıllık prodoksiyonda türkiyemize daha fazla katkı sağlayıp karadenizde turizm merkezli kalkınmada faydamızı arttırmayı hedeflemekteyiz.

Misyonumuz
al ajaji group turkey

Alajaji Şirketler Grubunun İzlediği Misyon Nedir?

Kaliteli ve tecrübeli çalışma arkadaşlarımızla müşterilerimizin isteklerine zamanında ve doğru cevaplar vermek, ürünler üretmek, her iki coğrafyaya hizmet etmek.

Vizyonumuz
al ajaji group turkey

Alajaji Şirketler Grubunun İzlediği Vizyon Nedir?

10 Yıllık projelerinde hizmet ve ürün ürettiğimiz sektörlerde Pazar liderliğimizi sürdürüp peşi sıra pek çok firmaya yol gösterip sektörü ve pazarı domine edip büyütmektir.

34.

KAlite Politikamız

Sahip Olduğumuz Kalite Politikamız Nedir?

Her yıl olduğu gibi havacılık alanında, arap coğrafyasında karadenize olan uçuşlarda sektör liderliğinin öncülüğünü geliştirerek devam ettirmek.

I) Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda inşaat geliştirme iş kolumuzda inovasyon ön planda tutarak her projede en iyisine imza atmak.

II) Hızlı ve doğru hizmet ve ürün üreterek müşteri ihtiyaçlarını zamanında karşılamak.

III) Önce insan anlayışıyla çalışanların sağlığına ve iş güvenliğine önem vermek, yapılan tüm işlerde ilgili yönetmenliklere uygun çalışmak.

IV) Klasikleşmiş müşteri memnuniyetinin dışında, her müşteriye özel çözümler oluşturmak ve ürün yada hizmet ürettiğimiz sektörlerde yenilikçi müşteri ilişkileri yönetim teknikler kullanmalı terzi işi müşteri ilişkileri politikası belirlemek.

V) Grup bünyesindeki çalışma arkadaşlarımıza gerekli zamanlarda düzenli eğitimler vermek, değerlendirmelerini yapmak, sürekli ve sıkıcı olmayan denetimler gerçekleştirmek,çalışma arkadaşlarımızın katılımları ile entegre olan yönetim sisteminin sürekli gelişimini ve iyileştirmesini sağlamak.